Geriausia dovana vyrui

Jei moterims įprasta dovanoti gėles, kvepalus, papuošalus ar rūbus, išrinkti dovana vyrui gali būti labai sudėtinga. Žinoma, dovana yra labai asmeniškas dalykas kuris turi būti parinktas pagal asmeninius kiekvieno žmogaus pomėgius ir interesus, bet kartais tiesiog neįmanoma sugalvoti nieko, kas atrodo galėtų tikti ir patikti. Būtent dėl šios priežasties pateikiame sąrašą gan universalių dovanų, kurios turėtų puikiai tikti didžiajai daugumai Lietuvos vyrų. Galbūt tai padės jums išsirinkti ką dovanoti savo draugui ar vyrui, o galbūt kils papildomų idėjų, kurias išvystysite patys.

Universalios dovanos vyrams

Dovanos vyrams ir kt.Faktas, jog dauguma vyrų vairuoja ir domisi technika, automobiliais. Tad bet kokia dovana vyrui, susijusi su automobiliais ar jų vairavimu, bus gerai priimta ir įvertinta. Tačiau dovanoti langų skystį ar naujus sėdynių apmušalus nėra labai smagu ar išmanu. Tokioje situacijoje yra puiki išeitis – padovanoti pasivažinėjimą automobiliu. Ir ne bet kokiu automobiliu, o sportiniu ir itin galingu – tokiu, kurio dar niekada neteko vairuoti. Tai galite padaryti nupirkdami specialų kuponą, su kuriuo bus galima valandą ar kitą nustatytą laiko tarpą vairuoti super automobilį – ferrari, tesla ar pan. Žinoma, viskas vyks tam skirtoje trasoje bei su profesionaliais instruktoriais, kurie prižiūrės visą eigą, todėl tai yra saugu ir patikima. Kas be ko, tokią dovaną gaunantis vyras privalo turėti vairuotojo pažymėjimą ir būti bent šiek tiek pažengęs vairuotojas. Jei toks variantas atrodo per brangus ar per sudėtingas, galima alternatyva – pasivažinėjimas kartingais. Tai mažiau įspūdinga, tačiau tuo pačiu ir kur kas pigiau.

Jei jūsų vyras nėra didelis automobilių mėgėjas, galbūt jam patinka sportas? Bilietas į jo palaikomos komandos rungtynes iš tiesų būtų puiki dovana. Jei artimiausiu metu nėra rungtynių, kurias norėtų pamatyti jūsų vyras, padovanokite jam jo palaikomos komandos atributikos – tai taip pat bus gera dovana.

Iš esmes dovana vyrui turi suteikti stiprias emocijas, adrenaliną, kurio šiais laikais dažnai taip trūksta. Tad apsvarstykite ir kitas alternatyvas, kurios yra bent šiek tiek ekstremalios – pvz. šaudymas iš ginklo ar šuolis parašiutu.

One thought on “Geriausia dovana vyrui”

  1. O jeigu vyrui patinka sportuoti, tai tokiu atveju tiesiog galima padovanoti abonementą į sporto klubą arba dar vyksta įvairios grupinės treniruotės, kurios dabar yra itin populiarios. Manau vyras tikrai apsidžiaugtų tokia dovana, o kartu būtų ir motyvacija pradėti sportuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *