Gėlės iki namų slenksčio

Profesionalūs floristaiPasaulinė koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas griežtas karantinas tikriausiai pakeitė daugelio iš mūsų gyvenimo būdą. Prisitaikyti turėjome visi ir visomis gyvenimo progomis, netgi stebinant savo mylimuosius gėlių puokšte, ar sveikinant draugą su dar vienu gimtadieniu. Jei ir jus ištiko tokia situacija, jog ant nosies jubiliejus ar kita didi proga, tačiau nežinote kaip pasveikinti žmogų šiuo sunkiu ir neįprastu laikotarpiu – geles i namus klaipeda jums išties pagalbos ranką! Tai jau nebe naujiena, bet pakankamai progresyvi ir populiarumo susilaukusi paslauga. Viskas ką jums reikia padaryti, tai surinkti telefono numerį ar atsiverti jų puslapį interneto naršyklėje bei užsisakyti žydinčių gėlių tiesiai į namus.

Darykite staigmenas neišeidami iš namų

Geles i namus klaipeda leidžia patogiai ir be streso pasveikinti kitą žmogų pradžiuginant jį puokšte gėlių. Pamirškite kaukes, apribotą judėjimą, anksčiau užsidarančias parduotuves ir visus kitus nesklandumus, su kuriais šiomis dienomis tenka susidurti norint kažką nusipirkti. Užsisakyti gėlių į namus lengva ir greita, o taip pat saugu.

Laikais, kai visų žmonių veidus dengia kaukės ir mieste neįmanoma išvysti nei vienos šypsenos, labai svarbu nepamiršti gyvenimo džiaugsmo ir pradžiuginti vieni kitus gėlėmis, kurios gali atnešti daug šiltų emocijų.

Kaip jau minėjome, norint padaryti tokią staigmeną jums net nereikės palikti savo miegamojo. Viskas patikima ir greita. Žinoma, kai kuriems išrankesniems pirkėjams pirkti daiktus internetu atrodo neįprasta ir nepatikima, todėl jums vis dar lieka galimybė apsilankyti fiziniame gėlių salone, išsirinkti savo norimą kompoziciją, kurią floristikos namų darbuotojas nuveš į nurodytą vietą, nurodytu laiku. Taip pat galite perduoti ir specialią žinutę, sveikinimo žodžius ar papildomą dovaną. Juk jų niekada nebus per daug!

Didelis gėlių ir kompozicijų pasirinkimas

Esate konservatyvus ir mėgstate klasiką? Gelels i namus klaipeda pasiūlys jums tradicinių rožių, kurios tiks kiekvienam. Norite kažko įspūdingesnio? Rinkitės iš specialių kompozicijų, kurios susideda iš įvairių gėlių ir gali atrodyti itin įspūdingai. Norite išskirtinumo, elegancijos? Jums puikiausiai tiks gėlės dėžutėje, kurios atrodo labai estetiškai ir šiuolaikiškai, bei yra patogiai transportuojamos.

Jei vis dar negalite išsirinkti ar nematote to, ko norite, visuomet galite susisiekti su specialistais telefonu ir gausite nemokamą konsultaciją. Tik jūs kartu su profesionalo pagalba galėsite išrinkti būtent tai, kas specialią dieną tiks ir patiks žmogui, kurį ketinate nudžiuginti. O geriausia yra tai, jog viskas užtruks vos keletą minučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *