Ką daryti, kad naujienlaiškių siuntimas būtų parduodantis ir įtraukiantis

Naujienlaiškių siuntimas – ar jis nesukelia jums galvos skausmo, kai reikia kurti kelis laiškus per mėnesį jau ištisus 5 metus? Galbūt jums atrodo beprasmiška sukti galvą tam, kad padarytumėte savo naujienlaiškį labiau skaitomą, nes viskas, kas jums aktualu – tai pardavimai. Kam jums gaišti laiką, kuriant įtraukiantį turinį – juk ji (auditorija) nemokamai įgis naujų žinių, tačiau ne pirks. Jūs savo auditorijai suteiksite vertę, bet ši vertė jums nesugrįš… Tikriausiai tai ir yra atsakymas, kodėl jūsų naujienlaiškiai yra vien raginantys pirkti, o aš jau seniai jums suteikiu paskutinį šansą prieš jų atsisakant.

Dažnai gaunamiems naujienlaiškiams suteikiu paskutinį šansą prieš jų atsisakydama, nes vis dar viliuosi, kad sekančiame tikrai bus kažkas įdomaus. Tačiau tiesa ta, kad naujienlaiškių siuntimas turėtų suteikti naudą ne tik siuntėjui, bet ir gavėjui, tai ir yra svarbiausias tikslas. Todėl, dalinuosi patarimu, kad naujienlaiškiai būtų parduodantys ir įtraukiantys.

Skaityti toliau: Ką daryti, kad naujienlaiškių siuntimas būtų parduodantis ir įtraukiantis

Skaitmeninė rinkodara: kas tai?

Rinkodara – labai svarbus verslo planavimo etapas, kurio metu kuriama strategija galinti padėti verslą padaryti kur kas labiau žinomu, o tuo pačiu parduoti kur kas daugiau prekių arba paslaugų. Skaitmeninė rinkodara – didelis žingsnis savo verslo populiarumo link.

Rinkos analizė

Rinkodara gali būti apibrėžiama, kaip procesas, kurio meru stengiamasi geriau suprasti klientus ir tuo pačiu išsiaiškinti, ar siūlomos prekės ir paslaugos tinka rinkai. Apskritai rinkos tyrimai šiuo metu yra labai svarbi dalis siekiant išsiaiškinti, ar Jūs esate reikalingas rinkai ir apskritai, kokias strategijas reikia pasirinkti, kad būtų galima pasiekti kokybiškus rezultatus. Galiausiai atlikus rinkos tyrumus kartais suprantama, kad verslas nebus labai funkcionalus, kadangi nepavyks pasiekti norimo rezultato. Tokiu atveju gali tekti bandyt keisti siūlomą prekę arba paslaugą, kuri labiausiai tiktų rinkoje.

Investicija į socialinius tinklus

Dar viena galimybė tapti kur kas labiau žinomu ir perkamu – socialiniai tinklai, kurie šiuo metu turi tokią pat didelę galią kaip ir kitos reklamos galimybės. Daugiau nei 60 procentų Lietuvoje gyventojų kiekvieną dieną naudojasi internetu. Natūralu, kad jie naršo ieškodami tam tikros informacijos, kuri dažniausiai vistiek susijusi su prekėmis bei paslaugomis.

Reklama interneteSocialinių tinklų priežiūra yra kur kas sudėtingesnis procesas nei daugelis galėjo pagalvoti. Jeigu galvojate, kad mokate tinkamai prižiūrėti savo asmeninę facebook paskyrą, tai toli gražu nereiškia, kad sėkmingai pavyks išlaikyti ir puslapį, kuriame reklamuojama Jūsų paslauga. Deja ne, kadangi verslui skirtos paskyros reikalauja visiškai kitokių metodų, kurie gali padėti tapti kur kas labiau žinomu ir perkamu.

Skaityti toliau: Skaitmeninė rinkodara: kas tai?