Dar šiek tiek apie kriptovaliutas ir jų platformas

Kriptovaliutos – tai sritis, kuri labiausiai aktuali tiems, kas iš tiesų užsiima darbu su jomis, o kai kurie, pavyzdžiui, programuotojai, netgi nėra įsigilinę, kas tai yra. Dėl savo neaiškumo kriptovaliutos ilgą laiką buvo naudojamos kaip valiuta nelegaliems sandoriams, tačiau į rinką ateinanti nauja platforma Desico šią situaciją planuoja pakeisti.

Legalumas ir kriptovaliutos

DesicoTaigi, kas yra kriptovaliutos? Ne visi žino. Kaip jos veikia? Irgi ne visi gali paaiškinti. Suprasti, kas yra pinigai, kas yra interneto bankininkystė – tai bent iš dalies gali paaiškinti dauguma žmonių. Tačiau kriptovaliutos kelia daugiau klausimų ir jas sunkiau suprasti. Gyvename laikais, kai virtualioje realybėje atsiranda vis daugiau išradimų – paslaugų, veiksmų, iki šiol nebuvusių ir neturėjusių alternatyvų. Kai tik atsiranda kažkas naujo, tai dar nebūna apibrėžta ir numatyta įstatymuose, todėl pradžioje naudojantis naujove įmanoma įstatymus apeiti. Visgi, nors kriptovaliutos ir tokenai pastaruoju metu turėjo tą juodų pinigų vaikščiojimo šešėlį, dabar situacija pradeda kreiptis. Atsiranda taisyklių ir įstatymų, nustatančių, kaip gali būti naudojamos kriptovaliutos, siekiama panaikinti šešėlį. Nauja platforma startuoliams, norintiems, kad būtų tokenais ir bitkoinais investuojama į jų verslus, tai – Desico. Čia visi veiksmai su kriptovaliutomis vyks paremti įstatymais ir laikantis legalumo reikalavimų. Tikimasi, kad tai iš esmės pakeis visą šešėlyje besimurkdančią kriptovaliutų situaciją.

Kur naudojamos kriptovaliutos

Pirmiausia reikėtų pasižvalgyti, kur apskritai yra naudojamos kriptovaliutos. Taigi, nesunku pastebėti, kad dažniausiai jos yra naudojamos būtent investuojant į startuolius, bet apie tai vėliau. Taip pat kriptovaliutomis galima atsiskaityti įvairiuose interneto puslapiuose, užsakant tam tikras paslaugas. Taigi, daugeliui žmonių tai yra itin patogu. Patogu, nes nereikia konvertuoti kitų valiutų viena iš kitos.

Startuoliai ir kriptovaliutos – kaip tai susiję?

Kaip vyksta investavimas į kriptovaliutas per startuolius? Tai gana sudėtingas procesas, tačiau sudarantis palankias sąlygas investuotojams investuoti, o startuoliams surasti lėšas savo projektams. Juk turėti pradinį kapitalą yra tikrai nelengva. Taigi, pirmiausia, yra sukuriamas minios finansavimo arba sutelktinio finansavimo projektas. Verslininkas pristatinėja savo idėjas, aiškina, kokias naudas iš to galima gauti. Susidomėję investuotojai investuoja tokenus, kurie vėliau virsta kriptovaliutomis, priklausomai nuo projekto sėkmės. Tai panašu į tapimą akcininku, tačiau viskas vyksta kiek kitaip.

Jeigu norite pradėti investuoti…

Kiti investuotojai į kriptovaliutas nebūtinai ieško startuolių, tačiau elgiasi panašiai kaip finansų rinkose ir biržose, kuomet viena valiuta perkama, kita parduodama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *