Ką perka automobilių supirkėjai?

Ar kada nors matėte automobilių supirkėjo skelbimą arba internetinį puslapį. Susidaro įspūdis, kad jie perka viską iš eilės ir nupirkti ir arklį, jei jis turėtų ratus. Tiek daug saldžių žodžių jų skelbimuose ir puslapiuose.

Atsidarome vieną iš jų ir ką matome? „Superkame visų markių automobilius“, „automobilis gali būti daužtas, nevažiuojantis, be techninės apžiūros“, „superkame visoje Lietuvoje“, „perkame lengvuosius automobilius, mikroautobusus, motociklus“ ir taip toliau.

Automobilių supirkimasJuk negalima nesusidaryti nuomonės, kad šitie žmonės tiesiog desperatiškai siekia nusipirkti bet kokią transporto priemonę. Ar tai toli nuo tiesos? Ne, nevisai. Iš tikrųjų, automobilių supirkėjai yra pasirengę nupirkti praktiškai bet kokios būklės automobilį. Jei jie užduoda kokių nors klausimų ar pastebi kažkokios mašinos trūkumus, tai tik todėl, kad nori numušti kainą ir išsiderėti palankesnių sąlygų. Apskritai, tai jie nelabai rūpi automobilio būklė. Gal jiems net pelningiau, kai mašina turi akivaizdžių trūkumų. Nepamirškime, kad jie uždirba perparduodami mašiną ją sutvarkę ir patobulinę, padarę taip, kad ji vėl galėtų sėkmingai riedėti miestų gatvėmis ir negąsdintų pravažiuojančių vairuotojų.

Pažiūrėkime ką ten iš tikrųjų perka tie supirkėjai ir kas juos domina. Gal tai bus aktualu, kai sekantį kartą reikės kreiptis į vieną tokių nerandant kam kitam prakišti savo mašinos.

Markės ir modeliai

Supirkėjai perka viską, tos išvados jau priėjome. Bet vienas mašinas jie perka labiau nei kitas. Čia didžiausią vaidmenį žaidžia automobilių markės. Opeliai ir Passatai labai domina supirkėjus. Gerą biznį iš jų jie gali padaryti. Bet Toyotos ir Audi irgi tarp įdomesnių jiems. Bet nebijokit, net jei turėsit ne japoniškos ar angliškos, o amerikietiškos markės mašiną, supirkėjai vis tiek ją priglaus.

Techninė būklė

Taip, tiesa, kad supirkėjai perka ir daužtas mašinas. Būna, kad net atvažiuoja į autoįvykio vietą ir kokią sulamdytą mašiną pasiima. Aišku prieš tai susimoka, bet vis tiek. Gali mašina būti ir daužta, ir be technikinio, ir neužsivedanti – supirkėjas paims bet ką. Net jei mašina jau visai nebetinkama važiuot, tai paims ir pasirūpins, kad ji saugiai į metalo laužą bus nugabenta arba išardyta dalims. Sugalvoja jie kaip ir pardavėjo nenuskriaust ir kaip patiems iš viso reikalo uždirbt.

Automobilių supirkimas tuo ir įdomus, kad realiai abejoms pusėms gali būti naudingas. Pardavėjas greitai gali parduoti mašiną, kurios gal net nenaudoja ir neketina naudoti, o supirkėjas gali iš jos padaryti važiuojantį aparatą, vėl paleisti į rinką ir iš to užsidirbti. Tai jei jums aktualu, galit ne vien autogide skelbimus dėti, bet ir paskambinti supirkėjui, juk neskaudės dėl papildomos galimybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *