7 priežastys, kodėl šilumos siurblys yra būtent tai, ko jums reikia

Saulės broliaiApie savo namų šildymo sistemą galite pagalvoti tik atvėsus orams. Tačiau būtent tada iš tikrųjų reikia apie tai pagalvoti, nes skirtingos šildymo sistemos pasižymi skirtingais privalumais. Tiesą sakant, vienos jų yra geresnės už kitas, priklausomai nuo aplinkybių. Šilumos siurblys yra viena iš tų sistemų, kurios gali būti naudingos tam tikromis aplinkybėmis, pavyzdžiui, gyvenant ten, kur vasaros karštos ir drėgnos, o žiemos šaltos ir sausos. Taip yra todėl, kad šilumos siurblys – tai nebrangus būdas sumažinti energijos sąnaudas ir tuo pat metu išlaikyti komfortą. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau informacijos apie tai, kas yra šilumos siurbliai ir kodėl jų reikėtų jūsų namuose. Saulesbroliai.lt – daug šilumos siurblių gera kaina.

Kaip veikia šilumos siurblys?

Šilumos siurblys – tai oro kondicionierius, kuris veikia ir kaip šildytuvas. Jis keičiasi šiluma tarp jūsų namų ir lauko aplinkos. Jis naudoja variklį, kad paimtų šilumą iš lauko oro ir panaudotų ją namo viduje esančiam orui šildyti. Ir atvirkščiai – jis taip pat gali siurbti patalpų šilumą ir išleisti ją į lauką. Kartais šilumos mainai vyksta su skysčiu uždaro kontūro viduje. Įrenginį valdo ir reguliuoja termostatas, kuris nustato temperatūrą jūsų namo viduje. Kai temperatūra pakyla, termostatas įjungia šilumos siurblį, kad ją sumažintų. Kai temperatūra nukrinta, šilumos siurblys įjungia oro kondicionierių, kad ją padidintų. Šilumos siurbliai yra energetiškai efektyvesni nei oro kondicionierius ir krosnis, nes jie išnaudoja abiejų kondicionierių šildymo ir vėsinimo pajėgumus. Šilumos siurblys iš Saulesbroliai.lt.

Šilumos siurblio įrengimas yra didelė investicija

Šilumos siurbliai yra didelė investicija, todėl norite būti tikri, kad nepersistengsite įsigydami šilumos siurblį. Montuotojai dažnai bando jums parduoti šilumos siurblį, kuris yra per didelis jūsų namams. Jie gali sakyti, kad jums reikia dvigubai galingesnio šilumos siurblio, nei iš tikrųjų reikia jūsų namams. Perkant šilumos siurblį svarbu nepasikliauti pardavėjo žodžiais. Vietoj to pasidomėkite savo namo reikalavimais. Įvertinkite, kiek ploto jums reikia šildyti ir vėsinti, ir kokia vidutinė lauko temperatūra yra jūsų gyvenamojoje vietoje. Tada įsitikinkite, kad pardavėjo skaičiai sutampa su jūsų skaičiais. Jei jie neatitinka, paprašykite pardavėjo pateikti tikslesnę sąmatą.

Kodėl turėtumėte įsirengti šilumos siurblį?

Šilumos siurblio įrengimas jūsų namuose turi daug privalumų. Panagrinėkime keletą pagrindinių iš jų. – Mažesnės energijos sąnaudos: Šilumos siurblys gali sumažinti energijos sąnaudas iki 50 %, palyginti su dujine krosnimi. Kadangi jis naudoja lauko orą, jums nereikia mokėti už namų šildymą. – Komfortas: Šilumos siurblys užtikrina komfortą visais metų laikais, ne tik žiemą. Juo galite vėsinti namus vasarą arba kai temperatūra tampa per aukšta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *